kvetinaLadyspa

Kosmetika SOTHYS základní ošetření pleti


 

Normální a smíšená pleť

Cílem tohoto kosmetického ošetření je chránit přirozenou krásu pleti, redukovat nárůst mazu ve střední části obličeje a udržet přirozenou hydrataci.
 

Suchá pleť

Kosmetické ošetření řadou Nutritive pro suchou a extra suchou pleť. Problém suché pleti znamená, že je drsná a navíc tento problém je často provázen vráskami připomínající stárnutí pleti. Aktivní látky obsažené ve výrobcích zaručí pleti výživu, vláčnost, a jemnost.
 

Citlivá a reagující pleť

Kosmetické ošetření Immuniscience pro citlivou, podrážděnou pleť se sklonem k zarudnutí. Výrobky této řady mají strukturu tekutých krystalů, které zajištují větší jemnost a komfort. Pleť získává energii a snadněji se vyrovnává s agresí exteriéru.
 

Mastná pleť s problémy

Mastné pleti jsou nevyvážené a mají sklon k lesku, rozšířeným pórům a malým nerovnostem. Kosmetická péče je odpovědí na obnovení rovnováhy aknózní pleti. Složení kosmetických přípravků normalizuje nadměrné množství mazu a udržuje přirozenou hydrataci pleti.
 

Hydratace pleti

Dehydrovaná pleť je křehká, olupuje se a napomáhá tvorbě vrásek. Aby byla pleť jasná a jemná je nezbytné udržovat v pleti rovnováhu. Aktivní látky napomáhají udržet optimální množství vody na povrchu a v hlubších vrstvách pleti.
 

Zpevnění pleti

Kosmetické ošetření pro pleť s nedostatkem pevnosti a elastičnosti. Zralá pleť ztrácí svou přirozenou elastičnost a svěžest. Rysy obličeje jsou unavené a tvář ztrácí svou konturu. Pravidelná péče navrací pleti pružnost, kontury obličeje jsou pevnější, pleť získává jas a vitalitu.
 

Rozjasnění pleti a vyrovnání pigmentu

Kosmetické ošetření pro pleť, která hledá dvojí účinek : projasnění a specifickou péči na potlačení pigmentových nedokonalostí. Pravidelná péče navrací pleti zářivost, svěžest, mládí a sjednocený vzhled.
 

Péče o oční kontury

Zmírňuje otoky pod očima, potlačuje tmavé kruhy pod očima a vyhlazuje povrchové vrásky kolem očí. Péče je přizpůsobena citlivým očím a nositelům kontaktních čoček. Tuto péči si můžete dopřát samostatně nebo jako doplněk k intenzivním kůrám.
 

Bydlení nad jezeremRomana Němečková
602 725 520
Gábina Ferdová
723 077 542
Bydlení nad jezerem
Bydlení nad jezerem
 

Zpět

 

Kadeřnictví

Nehtová modeláž

Prodlužování řas

Masérské služby

Kosmetika
Ladyspa je dům plný péče a služeb o Vaší krásu. Kadeřnictví, kosmetika, masérské a rekondiční služby, nehtová modeláž, pedikúra, kavárna vše pod jednou střechou.  
 
 
 
 
Jessi Šlégrová
tel. +420 733 721 480
Nikola Maule
tel. +420 777 028 837
Vladislava Krajníková
tel. +420 777 668 358
Kateřina Lusková
tel. +420 776 311 717
Gábina Ferdová
tel. +420 723 077 542
Jiřina Pejchová
tel. +420 775 311 508
Romana Němečková
tel. +420 602 725 520
Gábina Ferdová
tel. +420 723 077 542
 

 

facebook  google  youtube