kvetina
LadyspaLadyspaLadyspaLadyspaLadyspa
Ladyspa je dům plný péče a služeb o Vaší krásu. Kadeřnictví, kosmetika, nehtová modeláž, pedikúra, kavárna vše pod jednou střechou.

PoděkováníVážená a milá paní Romano Němečková,

máme vždy radost, když vidíme, jak partnerské salony SOTHYS Paris „rostou“ a rok od roka jsou úspěšnější. Že jste úspěšná potvrzuje i to, že Vaše Ladyspa patří mezi nejlepší VIP salony ELEGANCE s.r.o. Rádi bychom Vám poblahopřáli k tomuto úspěchu a sdíleli radost s Vámi. Chtěli bychom Vám touto formou poděkovat a věnovat dárek SOTHYS Paris: box HydradvanceTM légérie. Těší nás, že jsme se vydali na tuto cestu společně a můžeme jako partneři zažít i další úspěšná léta, která na nás ještě čekají. Tým ELEGANCE s.r.o. je připraven Vám poskytnout potřebné zázemí pro Váš další růst a vývoj.

Velmi si vážíme spolupráce s Vámi a těšíme se na další setkání. 

S úctou

Mgr. Taťána Zajarošová


detail


Sezonní obličejová péčeZnačka SOTHYS Paris uvádí novou profesionální péčí o pleť s výtažky kdoule a pomeranče pro období podzimu a zimy 2014, jejíž podstatou je tzv. chronobiologie, která přesně cílí na specifické potřeby pleti během jednotlivých ročních období.

Bydlení nad jezerem

Výtažek pomeranče dodává pleti minerály a stimuluje ji, zatímco kdoule ji posiluje a působí jako antioxidant. Gomáž a maska v rámci 1 výrobku a 21denní okysličující sérum čekají na Vás společně s novým výrobkem, hitem podzimní a zimní sezony také v České republice: ochranným krémem na ruce s výtažkem z bambuckého másla.


detail


Exkluzivní letní nabídka SOTHYS Paris7+1 kosmetický výrobek a dárek ZDARMA*

Požádejte svou kosmetičku o věrnostní kartičku SOTHYS Paris a sbírejte samolepky. Za každý zakoupený produkt z obličejové, tělové péče, sluneční řady nebo dekorativní kosmetiky získáte samolepku do Vaší věrnostní kartičky.

Bydlení nad jezerem

* Po získání 4 samolepek obdržíte DÁREK osušku SOTHYS Paris ze 100% bavlny, kterou můžete během léta použít také jako plážovou osužku nebo pareo. (Platí do vyprodání zásob). Za 7 samolepek získáte 8. výrobek ZDARMA dle Vašeho výběru v průměrné hodnotě Vašich sedmi nákupů.


detail


  1    2     3  
Služby

Ladyspa je dům plný péče a služeb o Vaší krásu. Kadeřnictví, kosmetika, masérské a rekondiční služby, nehtová modeláž, pedikúra, kavárna vše pod jednou střechou.

Kosmetika

Bydlení nad jezeremKosmetický salón LADYSPA používá výhradně produkty profesionální Francouské kosmetiky SOTHYS Paris, která je používána po celém světě v předních kosmetických salónech. Kosmetika. Výsledkem více než šedesátileté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření. Na světový i český trh přináší  SOTHYS Paris širokou škálu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla. V nabídce této francouzské značky najdete také pánskou péči, sluneční péči či pečující dekorativní kosmetiku.

Masérské služby

Bydlení nad jezeremPodrobnosti připravujeme...


 

Permanentní make-up

Bydlení nad jezeremPodrobnosti připravujeme...

 

Kadeřnictví

Bydlení nad jezeremPoskytujeme prvotřídní kadeřnické služby s individuálním a vnímavým přístupem s kreativním využitím nejnovějších poznatků v kadeřnickém umění v příjemném prostředí. Přijďte se přesvědčit co nejlépe svědčí vašim vlasům. Odnesete si nejen perfektní účes, ale i dobrou náladu a vyšší sebevědomí.

Nehtová modeláž

Bydlení nad jezeremUmělé nehty by měly být k nerozpoznání od přírodních. Dokážeme upravit vaše nehty do tvarů, které budou vaší ruce sedět nejlépe. Provádíme modeláž nehtů UV gelem, ve které máme již sedmiletou praxi a nabízíme široký výběr barevných odstínů. Provádíme francouzskou manikúru, ketrá je pro svou elegenci stále oblíbená a žádaná.

Jeans Cafe

Bydlení nad jezeremNabízíme kvalitní kávu značky COSMAI CAFE. Přijďte a vyzkoušejte naši kávu v příjemném pohodovém a nekuřáckém prostředí.


 

Kadeřnictví

Nehtová modeláž

Prodlužování řas

Masérské služby

Kosmetika
Ladyspa je dům plný péče a služeb o Vaší krásu. Kadeřnictví, kosmetika, masérské a rekondiční služby, nehtová modeláž, pedikúra, kavárna vše pod jednou střechou.  
 
 
 
 
Dagmar Suková
tel. +420 775 144 232
Simona Janušová
tel. +420 723 791 178
Nikola Maule
tel. +420 777 028 837
Eva Šubrtová
tel. +420 777 745 424
Kateřina Lusková
tel. +420 776 311 717
Gábina Ferdová
tel. +420 723 077 542
Jiřina Pejchová
tel. +420 775 311 508
Romana Němečková
tel. +420 602 725 520
Gábina Ferdová
tel. +420 723 077 542
 

 

facebook  google  youtube